Saare andmete kuvamine

Saar: SaaremaaVäljad: peida ,kuva
KaitseOsaliselt kaitse all
Kood635
NimiSaaremaa
Lisainfo20 km kaugusel Lääne-Eesti mandri rannikust. Eesti suurim saar, moodustab põhiosa samanimelisest maakonnast. Saarel on Kuressaare linn, 7 alevikku ja 219 küla, põhjarannikul kitsad sügavad lahed, edelas Sõrve poolsaar. Lõunarannik madal, ümarate lahtedega, rohkete saartega. Kõrgemaid alasid on Lääne-Saaremaa kõrgstik (54 m) ning Sõrve kõrgustik (36,6 m). Kokku kasvanud Liivarahuga, Madallaiuga, Illiksaarega, Pakulaiuga, Allika rahuga.
Kaardil: VIa
Pindala (ha)268325,65
Pindala (ha, põhikaardilt)268436,326
Ümbermõõt (km)874,41
Asukoht: peida ,kuva
Saare haldusüksusedSaare maakond, Kihelkonna vald, Abaja küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Abula küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kallaste küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kalmu küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Karujärve küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kehila küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kihelkonna alevik
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kiirassaare küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kõõru küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kõruse küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kotsma küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kuralase küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kuremetsa küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kurevere küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kuumi küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Kuusiku küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Läägi küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Lätiniidi küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Liiva küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Loona küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Mäebe küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Metsaküla küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Neeme küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Odalätsi küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Oju küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Pajumõisa küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Pidula küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Rannaküla küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Rootsiküla küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Sepise küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Tagamõisa küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Tammese küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Tohku küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Undva küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Üru küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Vaigu küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Varkja küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Vedruka küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Veere küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Viki küla
Saare maakond, Kihelkonna vald, Virita küla
Saare maakond, Kuressaare linn
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Anepesa küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Anijala küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Ansi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Arandi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Aste alevik
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Aste küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Asuküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Atla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Aula-Vintri küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Austla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Eeriksaare küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Eikla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Endla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Haamse küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Hakjala küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Himmiste küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Hirmuste küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Hübja küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Irase küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Jõe küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Jõempa küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Jõgela küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Jootme küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kaarma-Kirikuküla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kaarma küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kaarmise küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Käesla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kaisvere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Käku küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kandla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Karala küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kärdu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Karida küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kärla alevik
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kärla-Kirikuküla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kärla-Kulli küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kasti küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kaubi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kellamäe küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Keskranna küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Keskvere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kipi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kiratsi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kogula küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Koidu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Koidula küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Koimla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Koki küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Koovi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kõrkküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kotlandi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kudjape alevik
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kuke küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kungla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kuuse küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Kuusnõmme küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Laadjala küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Laheküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Laoküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Leedri küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Lilbi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Lümanda küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Lümanda-Kulli küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Maleva küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Mändjala küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Mätasselja küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Meedla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Metsaküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Metsapere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Mõisaküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Mõnnuste küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Mullutu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Muratsi küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Nasva alevik
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Nõmme küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Nõmpa küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Õha küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Paevere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Pähkla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Paiküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Paimala küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Parila küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Pärni küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Piila küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Põlluküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Praakli küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Randvere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Riksu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Saia küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Sauvere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Sepa küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Sikassaare küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Sõmera küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Tahula küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Tamsalu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Taritu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Tõlli küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Tõrise küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Tõru küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Uduvere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Ulje küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Unimäe küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Upa küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vahva küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vaivere küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vana-Lahetaguse küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vantri küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Varpe küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vatsküla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vendise küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vennati küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Vestla küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Viidu küla
Saare maakond, Lääne-Saare vald, Viira küla
Saare maakond, Laimjala vald, Aaviku küla
Saare maakond, Laimjala vald, Asva küla
Saare maakond, Laimjala vald, Audla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Jõe küla
Saare maakond, Laimjala vald, Kahtla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Käo küla
Saare maakond, Laimjala vald, Kapra küla
Saare maakond, Laimjala vald, Kingli küla
Saare maakond, Laimjala vald, Kõiguste küla
Saare maakond, Laimjala vald, Laheküla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Laimjala küla
Saare maakond, Laimjala vald, Mägi-Kurdla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Mustla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Nõmme küla
Saare maakond, Laimjala vald, Pahavalla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Paju-Kurdla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Randvere küla
Saare maakond, Laimjala vald, Rannaküla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Ridala küla
Saare maakond, Laimjala vald, Ruhve küla
Saare maakond, Laimjala vald, Saareküla küla
Saare maakond, Laimjala vald, Saaremetsa küla
Saare maakond, Laimjala vald, Üüvere küla
Saare maakond, Laimjala vald, Viltina küla
Saare maakond, Leisi vald, Angla küla
Saare maakond, Leisi vald, Aru küla
Saare maakond, Leisi vald, Aruste küla
Saare maakond, Leisi vald, Asuka küla
Saare maakond, Leisi vald, Hiievälja küla
Saare maakond, Leisi vald, Jõiste küla
Saare maakond, Leisi vald, Kaisa küla
Saare maakond, Leisi vald, Karja küla
Saare maakond, Leisi vald, Koiduvälja küla
Saare maakond, Leisi vald, Koikla küla
Saare maakond, Leisi vald, Kopli küla
Saare maakond, Leisi vald, Külma küla
Saare maakond, Leisi vald, Laugu küla
Saare maakond, Leisi vald, Leisi alevik
Saare maakond, Leisi vald, Liiva küla
Saare maakond, Leisi vald, Linnaka küla
Saare maakond, Leisi vald, Linnuse küla
Saare maakond, Leisi vald, Lõpi küla
Saare maakond, Leisi vald, Luulupe küla
Saare maakond, Leisi vald, Mätja küla
Saare maakond, Leisi vald, Meiuste küla
Saare maakond, Leisi vald, Metsaääre küla
Saare maakond, Leisi vald, Metsküla küla
Saare maakond, Leisi vald, Moosi küla
Saare maakond, Leisi vald, Mujaste küla
Saare maakond, Leisi vald, Murika küla
Saare maakond, Leisi vald, Nava küla
Saare maakond, Leisi vald, Nihatu küla
Saare maakond, Leisi vald, Nõmme küla
Saare maakond, Leisi vald, Nurme küla
Saare maakond, Leisi vald, Õeste küla
Saare maakond, Leisi vald, Oitme küla
Saare maakond, Leisi vald, Paaste küla
Saare maakond, Leisi vald, Pamma küla
Saare maakond, Leisi vald, Pammana küla
Saare maakond, Leisi vald, Parasmetsa küla
Saare maakond, Leisi vald, Pärsama küla
Saare maakond, Leisi vald, Peederga küla
Saare maakond, Leisi vald, Pöitse küla
Saare maakond, Leisi vald, Poka küla
Saare maakond, Leisi vald, Purtsa küla
Saare maakond, Leisi vald, Räägi küla
Saare maakond, Leisi vald, Ratla küla
Saare maakond, Leisi vald, Roobaka küla
Saare maakond, Leisi vald, Selja küla
Saare maakond, Leisi vald, Soela küla
Saare maakond, Leisi vald, Täätsi küla
Saare maakond, Leisi vald, Tareste küla
Saare maakond, Leisi vald, Tiitsuotsa küla
Saare maakond, Leisi vald, Tõre küla
Saare maakond, Leisi vald, Triigi küla
Saare maakond, Leisi vald, Tutku küla
Saare maakond, Leisi vald, Veske küla
Saare maakond, Leisi vald, Viira küla
Saare maakond, Mustjala vald, Järise küla
Saare maakond, Mustjala vald, Jauni küla
Saare maakond, Mustjala vald, Kiruma küla
Saare maakond, Mustjala vald, Küdema küla
Saare maakond, Mustjala vald, Kugalepa küla
Saare maakond, Mustjala vald, Liiküla küla
Saare maakond, Mustjala vald, Liiva küla
Saare maakond, Mustjala vald, Merise küla
Saare maakond, Mustjala vald, Mustjala küla
Saare maakond, Mustjala vald, Ninase küla
Saare maakond, Mustjala vald, Ohtja küla
Saare maakond, Mustjala vald, Paatsa küla
Saare maakond, Mustjala vald, Pahapilli küla
Saare maakond, Mustjala vald, Panga küla
Saare maakond, Mustjala vald, Rahtla küla
Saare maakond, Mustjala vald, Selgase küla
Saare maakond, Mustjala vald, Silla küla
Saare maakond, Mustjala vald, Tagaranna küla
Saare maakond, Mustjala vald, Tuiu küla
Saare maakond, Mustjala vald, Vanakubja küla
Saare maakond, Mustjala vald, Võhma küla
Saare maakond, Orissaare vald, Ariste küla
Saare maakond, Orissaare vald, Arju küla
Saare maakond, Orissaare vald, Haapsu küla
Saare maakond, Orissaare vald, Hindu küla
Saare maakond, Orissaare vald, Imavere küla
Saare maakond, Orissaare vald, Jaani küla
Saare maakond, Orissaare vald, Järveküla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Kalma küla
Saare maakond, Orissaare vald, Kareda küla
Saare maakond, Orissaare vald, Kavandi küla
Saare maakond, Orissaare vald, Kuninguste küla
Saare maakond, Orissaare vald, Laheküla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Liigalaskma küla
Saare maakond, Orissaare vald, Liiva küla
Saare maakond, Orissaare vald, Maasi küla
Saare maakond, Orissaare vald, Mäeküla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Mehama küla
Saare maakond, Orissaare vald, Ööriku küla
Saare maakond, Orissaare vald, Orinõmme küla
Saare maakond, Orissaare vald, Orissaare alevik
Saare maakond, Orissaare vald, Põripõllu küla
Saare maakond, Orissaare vald, Pulli küla
Saare maakond, Orissaare vald, Randküla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Rannaküla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Raugu küla
Saare maakond, Orissaare vald, Saikla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Salu küla
Saare maakond, Orissaare vald, Suur-Pahila küla
Saare maakond, Orissaare vald, Suur-Rahula küla
Saare maakond, Orissaare vald, Taaliku küla
Saare maakond, Orissaare vald, Tagavere küla
Saare maakond, Orissaare vald, Tumala küla
Saare maakond, Orissaare vald, Väike-Pahila küla
Saare maakond, Orissaare vald, Väike-Rahula küla
Saare maakond, Orissaare vald, Väljaküla küla
Saare maakond, Orissaare vald, Võhma küla
Saare maakond, Pihtla vald, Eiste küla
Saare maakond, Pihtla vald, Ennu küla
Saare maakond, Pihtla vald, Haeska küla
Saare maakond, Pihtla vald, Hämmelepa küla
Saare maakond, Pihtla vald, Iilaste küla
Saare maakond, Pihtla vald, Ilpla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kaali küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kailuka küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kangrusselja küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kiritu küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kõljala küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kõnnu küla
Saare maakond, Pihtla vald, Kuusiku küla
Saare maakond, Pihtla vald, Laheküla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Leina küla
Saare maakond, Pihtla vald, Liiva küla
Saare maakond, Pihtla vald, Liiva-Putla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Masa küla
Saare maakond, Pihtla vald, Matsiranna küla
Saare maakond, Pihtla vald, Metsaküla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Mustla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Nässuma küla
Saare maakond, Pihtla vald, Pihtla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Püha küla
Saare maakond, Pihtla vald, Rahniku küla
Saare maakond, Pihtla vald, Räimaste küla
Saare maakond, Pihtla vald, Rannaküla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Reeküla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Reo küla
Saare maakond, Pihtla vald, Sagariste küla
Saare maakond, Pihtla vald, Salavere küla
Saare maakond, Pihtla vald, Sandla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Sauaru küla
Saare maakond, Pihtla vald, Saue-Putla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Sepa küla
Saare maakond, Pihtla vald, Sutu küla
Saare maakond, Pihtla vald, Suure-Rootsi küla
Saare maakond, Pihtla vald, Tõlluste küla
Saare maakond, Pihtla vald, Väike-Rootsi küla
Saare maakond, Pihtla vald, Väljaküla küla
Saare maakond, Pihtla vald, Vanamõisa küla
Saare maakond, Pöide vald, Ardla küla
Saare maakond, Pöide vald, Are küla
Saare maakond, Pöide vald, Iruste küla
Saare maakond, Pöide vald, Kahutsi küla
Saare maakond, Pöide vald, Kakuna küla
Saare maakond, Pöide vald, Kanissaare küla
Saare maakond, Pöide vald, Kärneri küla
Saare maakond, Pöide vald, Keskvere küla
Saare maakond, Pöide vald, Koigi küla
Saare maakond, Pöide vald, Kõrkvere küla
Saare maakond, Pöide vald, Kübassaare küla
Saare maakond, Pöide vald, Leisi küla
Saare maakond, Pöide vald, Levala küla
Saare maakond, Pöide vald, Metsara küla
Saare maakond, Pöide vald, Mui küla
Saare maakond, Pöide vald, Muraja küla
Saare maakond, Pöide vald, Neemi küla
Saare maakond, Pöide vald, Nenu küla
Saare maakond, Pöide vald, Oti küla
Saare maakond, Pöide vald, Pöide küla
Saare maakond, Pöide vald, Puka küla
Saare maakond, Pöide vald, Reina küla
Saare maakond, Pöide vald, Sundimetsa küla
Saare maakond, Pöide vald, Talila küla
Saare maakond, Pöide vald, Tornimäe küla
Saare maakond, Pöide vald, Ula küla
Saare maakond, Pöide vald, Unguma küla
Saare maakond, Pöide vald, Uuemõisa küla
Saare maakond, Pöide vald, Välta küla
Saare maakond, Pöide vald, Veere küla
Saare maakond, Salme vald, Anseküla küla
Saare maakond, Salme vald, Easte küla
Saare maakond, Salme vald, Hindu küla
Saare maakond, Salme vald, Imara küla
Saare maakond, Salme vald, Järve küla
Saare maakond, Salme vald, Kaimri küla
Saare maakond, Salme vald, Kaugatoma küla
Saare maakond, Salme vald, Läätsa küla
Saare maakond, Salme vald, Lahetaguse küla
Saare maakond, Salme vald, Länga küla
Saare maakond, Salme vald, Lassi küla
Saare maakond, Salme vald, Lõmala küla
Saare maakond, Salme vald, Lõu küla
Saare maakond, Salme vald, Metsalõuka küla
Saare maakond, Salme vald, Mõisaküla küla
Saare maakond, Salme vald, Möldri küla
Saare maakond, Salme vald, Rahuste küla
Saare maakond, Salme vald, Salme alevik
Saare maakond, Salme vald, Suurna küla
Saare maakond, Salme vald, Tehumardi küla
Saare maakond, Salme vald, Tiirimetsa küla
Saare maakond, Salme vald, Toomalõuka küla
Saare maakond, Salme vald, Ula küla
Saare maakond, Salme vald, Üüdibe küla
Saare maakond, Salme vald, Vintri küla
Saare maakond, Torgu vald, Hänga küla
Saare maakond, Torgu vald, Iide küla
Saare maakond, Torgu vald, Jämaja küla
Saare maakond, Torgu vald, Kaavi küla
Saare maakond, Torgu vald, Kargi küla
Saare maakond, Torgu vald, Karuste küla
Saare maakond, Torgu vald, Kaunispe küla
Saare maakond, Torgu vald, Laadla küla
Saare maakond, Torgu vald, Läbara küla
Saare maakond, Torgu vald, Lindmetsa küla
Saare maakond, Torgu vald, Lõupõllu küla
Saare maakond, Torgu vald, Lülle küla
Saare maakond, Torgu vald, Maantee küla
Saare maakond, Torgu vald, Mäebe küla
Saare maakond, Torgu vald, Mässa küla
Saare maakond, Torgu vald, Mõisaküla küla
Saare maakond, Torgu vald, Mõntu küla
Saare maakond, Torgu vald, Ohessaare küla
Saare maakond, Torgu vald, Sääre küla
Saare maakond, Torgu vald, Soodevahe küla
Saare maakond, Torgu vald, Tammuna küla
Saare maakond, Torgu vald, Türju küla
Saare maakond, Valjala vald, Ariste küla
Saare maakond, Valjala vald, Jõelepa küla
Saare maakond, Valjala vald, Jööri küla
Saare maakond, Valjala vald, Jursi küla
Saare maakond, Valjala vald, Kalju küla
Saare maakond, Valjala vald, Kallemäe küla
Saare maakond, Valjala vald, Kalli küla
Saare maakond, Valjala vald, Kogula küla
Saare maakond, Valjala vald, Koksi küla
Saare maakond, Valjala vald, Kõnnu küla
Saare maakond, Valjala vald, Kõriska küla
Saare maakond, Valjala vald, Kuiste küla
Saare maakond, Valjala vald, Kungla küla
Saare maakond, Valjala vald, Lööne küla
Saare maakond, Valjala vald, Männiku küla
Saare maakond, Valjala vald, Nurme küla
Saare maakond, Valjala vald, Oessaare küla
Saare maakond, Valjala vald, Põlluküla küla
Saare maakond, Valjala vald, Rahu küla
Saare maakond, Valjala vald, Rannaküla küla
Saare maakond, Valjala vald, Röösa küla
Saare maakond, Valjala vald, Sakla küla
Saare maakond, Valjala vald, Siiksaare küla
Saare maakond, Valjala vald, Tõnija küla
Saare maakond, Valjala vald, Turja küla
Saare maakond, Valjala vald, Undimäe küla
Saare maakond, Valjala vald, Väkra küla
Saare maakond, Valjala vald, Väljaküla küla
Saare maakond, Valjala vald, Valjala alevik
Saare maakond, Valjala vald, Vanalõve küla
Saare maakond, Valjala vald, Veeriku küla
Saare maakond, Valjala vald, Vilidu küla
Saare maakond, Valjala vald, Võrsna küla
Seosed: peida ,kuva
Saar piirneb merealadegaHiiu väin VEE3307000
Soela väin VEE3301000
Soela väina suue VEE3232000
Liivi laht VEE3400000
Kasti laht VEE3409000
Väikese väina keskosa VEE3328030
Väikese väina põhjaosa VEE3328010
Väikese väina lõunaosa VEE3328040
Kõiguste lahe avaosa VEE3417010
Ulle lõpp VEE3424030
Kolli laht VEE3420000
Varese rand VEE3233000
Küdema laht VEE3234020
Küdema lahe avaosa VEE3234010
Lõuka laht VEE3236000
Kunnati laht VEE3417030
Kõiguste laht VEE3417020
Tagalahe osa VEE3237010
Kiudu laht VEE3421000
Kõllupõhi VEE3423000
Paramaja laht VEE3329000
Muraja laht VEE3424020
Triigi laht VEE3330000
Udriku lahe osa VEE3424010
Parasmetsa laht VEE3331000
Ruhve - Kübassaare meri VEE3418000
Tepu laht VEE3419000
Muratsi laht VEE3406050
Laidevahe laht VEE3415000
Sandla rand VEE3414000
Sutu laht VEE3413000
Kase laht VEE3410000
Sepamaa laht VEE3406040
Kuressaare laht VEE3406020
Laidunina - Roomassaare rand VEE3406010
Siiksaare rand VEE3416000
Abruka - Suur-Tulpe rand VEE3406030
Vätta - Abruka meri VEE3411000
Läänemeri VEE3200000
Kaugatuma - Lõu rand VEE3267000
Laidunina - Kaavi rand VEE3402000
Kaunispe rand VEE3269000
Lõu laht VEE3268000
Mõntu rand VEE3401020
Türju lõpp VEE3271000
Ohessaare rand VEE3270000
Tammuna rand VEE3401010
Pidula laht VEE3237020
Undva rand VEE3238000
Pitkanina laht VEE3243020
Kiisa laht VEE3243030
Loonalaiu - Laasirahu meri VEE3245030
Abaja laht VEE3243040
Haagi lõugas VEE3241000
Kugalepa laht VEE3235000
Uudepanga laht VEE3239000
Kõruse rand VEE3242000
Kriimi - Möldri rand VEE3265000
Mõndelaid rand VEE3260000
Ööri lõpp VEE3266000
Lahetaguse laht VEE3263000
Riksu laht VEE3262000
Pilguse laht VEE3261010
Möldri laht VEE3264000
Ojurahu meri VEE3244020
Ülbaku laht VEE3257000
Roja abajas VEE3245010
Roopa laht VEE3256000
Kööbe lõugas VEE3254000
Atla laht VEE3245020
Salava - Soegnina meri VEE3253000
Loonalaiu - Meelaiu rand VEE3252000
Karala rand VEE3255000
Kihelkonna laht VEE3243010
Harilaiu peenar VEE3240000
Kiirassaare laht VEE3243070
Papisaare rand VEE3243060
Kuusnõmme laht VEE3244010
Lülle laht VEE3243050
nimetu VEE2072940
(Kingli soo järved) VEE2071940
(Kingli soo järved) VEE2071920
nimetu VEE2071120
Katri luht VEE2086600
nimetu VEE2079630
Sauelaht VEE2070440
Mareauk VEE2086460
Pulli allikad VEE4200300
Paadla allikas VEE4200400
nimetu VEE2070320
nimetu VEE2078720
nimetu VEE2062210
nimetu VEE2071210
Jaagarahu järv VEE2069910
nimetu VEE2077410
nimetu VEE2086810
nimetu VEE2086830
nimetu VEE2088680
nimetu VEE2076640
nimetu VEE2076630
nimetu VEE2076650
nimetu VEE2076660
nimetu VEE2159020
nimetu VEE2159220
Nigu laht VEE3261030
Tumala allikas VEE4717401
(nimi teadmata) VEE4801700
(nimi teadmata) VEE4717600
(nimi teadmata) VEE4717700
(nimi teadmata) VEE4717800
(nimi teadmata) VEE4718800
(nimi teadmata) VEE4718000
(nimi teadmata) VEE4717900
(nimi teadmata) VEE4717400
(nimi teadmata) VEE4717500
Ruunallikas VEE4718100
Jursi Rahaallikas VEE4718200
Pöhatu allikas VEE4718500
Kangruselja Võrsna allikad VEE4718300
Hiieniidi allikaala VEE4719100
Hiieniidi allikaala VEE4718900
Hiieniidi allikaala VEE4719000
(nimi teadmata) VEE4718400
(nimi teadmata) VEE4720500
(nimi teadmata) VEE4720400
(nimi teadmata) VEE4720600
Linnu allikas VEE4718600
(nimi teadmata) VEE4721500
Killikari allikas VEE4721600
(nimi teadmata) VEE4719600
Pidula allikad VEE4719800
(nimi teadmata) VEE4719700
(nimi teadmata) VEE4719500
(nimi teadmata) VEE4719300
(nimi teadmata) VEE4719400
(nimi teadmata) VEE4719900
(nimi teadmata) VEE4720000
(nimi teadmata) VEE4720200
(nimi teadmata) VEE4720100
(nimi teadmata) VEE4720300
(nimi teadmata) VEE4721200
(nimi teadmata) VEE4721300
(nimi teadmata) VEE4721400
Viidumäe allikad VEE4723800
Viidumäe allikad VEE4723900
Viidumäe allikad VEE4724000
Viidumäe allikad VEE4724100
Viidumäe allikad VEE4724800
Viidumäe allikad VEE4724900
(nimi teadmata) VEE4720700
(nimi teadmata) VEE4720800
(nimi teadmata) VEE4720900
Viidumäe allikad VEE4721800
Viidumäe allikad VEE4722000
Viidumäe allikad VEE4722100
Viidumäe allikad VEE4722200
Viidumäe allikad VEE4722300
Viidumäe allikad VEE4722400
Viidumäe allikad VEE4722500
Viidumäe allikad VEE4722600
Viidumäe allikad VEE4722900
Viidumäe allikad VEE4723100
Viidumäe allikad VEE4723200
(nimi teadmata) VEE4725700
Viidumäe allikad VEE4725000
Viidumäe allikad VEE4725100
Viieristi allikad VEE4726400
Viidumäe allikad VEE4723400
Viidumäe allikad VEE4723500
Viidumäe allikad VEE4723600
Viidumäe allikad VEE4723700
(nimi teadmata) VEE4725800
Viidumäe allikad VEE4725200
Viidumäe allikad VEE4725600
(nimi teadmata) VEE4726100
(nimi teadmata) VEE4726300
Viieristi alikad VEE4726500
(nimi teadmata) VEE4726600
(nimi teadmata) VEE4726700
(nimi teadmata) VEE4726900
Mõntu allikad VEE4727000
(Kingli soo järved) VEE2071910
Vanamõisa järv VEE2078770
Kuressaare linnuse vallikraav VEE2087450
Silmaallikas VEE4726001
Hiieallikas (Tõrise Hiieallikas) VEE4801701
Sülla laht VEE3261020
Undu laht VEE3422000
Harju laht VEE3424040
Saastna allikas VEE4718001
Tiigikraav VEE1164503
Mõntu allikad VEE4727100
(nimi teadmata) VEE4726800
(nimi teadmata) VEE4719200
(nimi teadmata) VEE4718700
Viidumäe allikad VEE4725300
Viidumäe allikad VEE4725400
Viidumäe allikad VEE4725500
(nimi teadmata) VEE4721100
(nimi teadmata) VEE4726200
(nimi teadmata) VEE4726000
Viidumäe allikad VEE4725900
Viidumäe allikad VEE4721700
Viidumäe allikad VEE4722700
Viidumäe allikad VEE4722800
Viidumäe allikad VEE4723000
Viidumäe allikad VEE4723300
Viidumäe allikad VEE4724200
Viidumäe allikad VEE4724300
Viidumäe allikad VEE4724400
Viidumäe allikad VEE4724500
Viidumäe allikad VEE4724600
Viidumäe allikad VEE4724700
Viidumäe allikad VEE4721900
Silmaallikas (Pöitse Silmaallikas) VEE4801600
Odalätsi allikad VEE4801800
Kangruselja allikad VEE4803100
Järise järv VEE2071200
Oessaare laht VEE2078700
Ruusmetsa järv VEE2070900
Naale laht VEE2069600
Pihelpuuauk VEE2065900
Suursilm VEE2076200
nimetu VEE2072960
Nonni järv VEE2086200
Ansiauk VEE2076400
Mullutu laht VEE2088610
nimetu VEE2072610
nimetu VEE2070810
Lüllelaht VEE2070430
Laibu laht (Laiba laht) VEE2070420
nimetu VEE2086220
Oostejärv VEE2085960
Suur-Valmas VEE2076420
Kärdu lõugas VEE2070450
Muraja lõpp VEE2073100
nimetu VEE2078760
Roolaht (Kurevere Roolaht) VEE2070300
nimetu VEE2062270
nimetu VEE2087030
Tehumardi karjäär VEE2095410
nimetu VEE2073120
nimetu VEE2071140
nimetu VEE2079530
Reo karjäär VEE2077420
nimetu VEE2078750
Ristilaiu abaja VEE2079610
Roobimaa järv VEE2086500
Aastejärv VEE2060200
nimetu VEE2073150
Ooklema järv VEE2068000
Padura loik VEE2087400
Jaha järv VEE2070710
Santsemäe järv VEE2072920
Settetiik (Pähkla Settetiik) VEE2087460
Laialepa laht VEE2065710
Lubi auk VEE2073300
nimetu VEE2088760
Meedinina laht VEE2069700
Pitkjärv (Koigi Pitkjärv) VEE2071700
Koigi järv VEE2071500
Varesemaa laht VEE2069710
Undu laht VEE2078730
Navajärv VEE2070910
Salujärv (Karala Salujärv) VEE2085900
Väike-Nonni järv VEE2086210
Santse lõpp VEE2072900
Panga luht VEE2086510
Kardoni laht VEE2069900
Põdragu järv VEE2066900
Posti laht VEE2070100
nimetu VEE2070610
Tomba järv VEE2062280
Kooru järv VEE2070800
Laukabe järv VEE2059600
Saka järv VEE2068100
nimetu VEE2095440
Kivijärv (Rahtla Kivijärv) VEE2071000
nimetu VEE2159210
nimetu VEE2070340
Pidula veskitiik VEE2070390
Niidijärv VEE2085940
Kaanda järv VEE2070700
Kaarmise järv VEE2077100
Lehmalaht VEE2070400
Vägara laht VEE2088620
Loodevahe laht VEE2159200
nimetu VEE2079510
Ahtriskeloik VEE2085910
nimetu VEE2079620
Väike-Muraja lõpp VEE2073110
Marjassoo järv VEE2062260
nimetu VEE2088630
nimetu VEE2088690
Saastna laht VEE2071960
Lammaslaht VEE2062020
Massilaht VEE2080000
nimetu VEE2073130
Purme abaja VEE2082010
Kirisilm VEE2076220
Väike-Roobimaa järv VEE2086520
nimetu VEE2071130
nimetu VEE2070620
Rangela laht VEE2081400
(Kingli soo järved) VEE2071930
Tõrvalaht VEE2080100
Naistejärv VEE2071800
Koltse järv VEE2158910
Maksmeri VEE2086440
Kirisilm VEE2076000
nimetu VEE2070720
Tõrise järv VEE2071320
Nigu laht VEE2086410
Kaali järv VEE2077400
Järve järv VEE2095400
nimetu VEE2076610
nimetu VEE2089240
nimetu VEE2070350
nimetu VEE2072930
Ohtja järv VEE2071100
Silla järv VEE2070850
Pautsaare laht VEE2070410
Suurlaht / Kellamäe laht VEE2088600
Tiigi järv (Tõula järv) VEE2066200
nimetu VEE2080010
Lahuksi järv (Lahuks) VEE2075700
Riksu laht VEE2095300
Arjulaht VEE2072910
Kaabna järv VEE2086430
Tõri järv VEE2086300
Karujärv VEE2076800
Väike-Marjassoo järv VEE2062250
Kavasoo järv VEE2070460
Persulaht VEE2080500
Soobkand VEE2070640
nimetu VEE2087040
nimetu VEE2073140
nimetu VEE2080110
nimetu VEE2088640
nimetu VEE2081410
Vartaauk VEE2089200
nimetu VEE2062230
Säärelaht VEE2059300
Meelusmaa soo VEE2066920
nimetu VEE2072950
Mudajärv VEE2076700
Maksmeri VEE2076410
nimetu VEE2095430
nimetu VEE2159010
Linaauk VEE2086450
Endu laht VEE2062000
nimetu VEE2067910
nimetu VEE2072970
Jaandi järv VEE2159000
nimetu VEE2095450
Jauni järv VEE2070840
Sarapiku järv VEE2067300
Aenga laht VEE2079600
Ümmargune järv (Koigi Ümmargune järv) VEE2071600
Saardejärv VEE2085930
nimetu VEE2087020
nimetu VEE2087010
nimetu VEE2076620
Saanalaht VEE2071900
nimetu VEE2095420
nimetu VEE2073160
nimetu VEE2076240
nimetu VEE2071970
Paadla laht VEE2086800
nimetu VEE2071310
Kalatiik (Pähkla Kalatiik) VEE2087420
nimetu VEE2062220
Tuhkana järv VEE2062030
Väikesilm VEE2071950
nimetu VEE2070820
Linajärv VEE2070920
Ärgessoo järv VEE2087700
Järveküla järv VEE2062200
Maunaauk VEE2089220
Killatu järv VEE2067900
Arasoo VEE2060300
Kadasoo järv VEE2070310
Liisagu järv VEE2070600
nimetu VEE2070330
Säinaauk VEE2070630
Oogilaht VEE2081510
Tammijärv VEE2085950
nimetu VEE2089250
Taugabe järv VEE2067200
nimetu VEE2089230
nimetu VEE2088660
nimetu VEE2088670
Linnulaht VEE2088700
Leisi järv VEE2062290
Koese järv VEE2062010
nimetu VEE2087050
Kalmelõpp VEE2072600
nimetu VEE2082040
Ristilaiu abaja VEE2079800
nimetu VEE2079520
Põldealune laht VEE2079500
Pealmine laht VEE2070110
Kasti lahjuke (Lahjukseauk) VEE2078710
Pardikael VEE2068140
nimetu VEE2088650
Süllalaht VEE2086420
nimetu VEE2076230
nimetu VEE2078740
Kaalupi laht VEE2087000
nimetu VEE2070830
nimetu VEE2085920
Ristissoo VEE2076600
nimetu VEE2062240
nimetu VEE2086820
(nimi teadmata) VEE4717804
(nimi teadmata) VEE4717801
Silmaallikas (Metsküla Silmaallikas) VEE4717806
Vete allikas VEE4717901
Koolimetsa allikas VEE4717809
(nimi teadmata) VEE4717802
Välja allikas VEE4717808
(nimi teadmata) VEE4717805
(nimi teadmata) VEE4717803
Sambliku kraav VEE1173700
Piilasoo kraav VEE1173701
Aula peakraav VEE1165500
Asuka kraav VEE1170800
Leisi jõgi VEE1170900
Kandla oja (Kandla jõgi) VEE1165700
Kogula peakraav (Kogula jõgi) VEE1166300
Kalaaugu jõgi VEE1166501
Laiaselja oja VEE1166600
Luulupe peakraav VEE1171000
Tondikraav VEE1171301
Põduste jõgi VEE1164500
Luhaniidu oja VEE1164600
Einla kraav VEE1164800
Sindla kraav VEE1165000
Kärneri kraav VEE1700007
Kudjape peakraav VEE1165200
Mäe kraav VEE1165201
Kaavi kraav VEE1700021
Kaarma oja (Kaarma jõgi) VEE1164700
Kärla jõgi VEE1165400
Laugi jõgi VEE1164900
Pähkla jõgi VEE1165100
Maripuu kraav VEE1165101
Tiigikraav VEE1165102
Nasva jõgi VEE1165300
Sampsoni jõgi VEE1165301
Mõnnuste kraav VEE1165410
Agarikraav VEE1165420
Lodukraav VEE1165430
Anepesa oja (Tammisjõgi) VEE1165600
Oriküla jõgi VEE1165800
Anijala jõgi VEE1165900
Endla kraav VEE1165910
Pühajõgi VEE1166000
Marissoo jõgi VEE1166100
Sõmera kraav VEE1166200
Kortsisoo oja (Liikopi oja) VEE1166400
Salme jõgi VEE1166700
Irase jõgi VEE1166500
Tehumardi peakraav VEE1166800
Suurevare kraav VEE1166900
Lülle kraav VEE1167000
Naisjõgi VEE1167600
Jämaja oja (Siplase jõgi) VEE1167100
Sopi oja (Sopi jõgi) VEE1167200
Lõu oja (Lõu jõgi) VEE1167300
Möldri oja (Möldri jõgi) VEE1167400
Kongi peakraav (Kongi jõgi) VEE1170400
Riksu jõgi VEE1167500
Laasi-Jaagu jõgi VEE1167700
Pussa jõgi VEE1167800
Tüünajõgi VEE1167900
Silma jõgi VEE1168000
Pöitse kraav VEE1170600
Austla kraav VEE1168100
Atla kraav VEE1168200
Köstri oja VEE1169700
Vesiku jõgi VEE1168300
Vedruka jõgi VEE1168400
Kihelkonna jõgi VEE1168500
Allikaoja VEE1168510
Lussu kraav VEE1169901
Ligeoja (Ligejõgi) VEE1169100
Oju jõgi VEE1168600
Killatu jõgi VEE1168700
Kurisu oja VEE1169410
Ermespu jõgi VEE1168800
Ohtja kraav VEE1169500
Veskijõgi VEE1168900
Pidula jõgi VEE1169000
Pärima kraav (Pärimaa kraav) VEE1169600
Vanakubja oja (Kaanda jõgi) VEE1169200
Kaljajõgi VEE1169300
Tirtsi jõgi VEE1169400
Mustjõgi VEE1169800
Möldri jõgi VEE1169900
Mõrrajõgi VEE1170300
Võrkejõgi VEE1170000
Tuiu jõgi VEE1170100
Leerijõgi VEE1170200
Pikasoo oja (Pitkassoo jõgi) VEE1170700
Punabe jõgi VEE1170500
Katessoo kraav VEE1171100
Oitme jõgi VEE1171200
Saadu kraav VEE1171210
Võlupe jõgi VEE1171300
Arju kraav VEE1171400
Tõre peakraav (Tõre jõgi) VEE1171500
Lubjaoja VEE1171600
Riidama jõgi VEE1171700
Randküla jõgi VEE1171800
Madise kraav VEE1171900
Pihlajõgi VEE1172000
Lipi jõgi VEE1172100
Miksi jõgi VEE1172200
Metsara jõgi VEE1172400
Karjassaare jõgi VEE1172500
Viirajõgi VEE1172300
Kiudu jõgi VEE1172600
Unguma jõgi VEE1172700
Koigi jõgi VEE1172800
Vihu jõgi VEE1172900
Lõhmuste peakraav (Lõhmuste jõgi) VEE1173100
Aadu kraav VEE1173800
Kuke peakraav (Kuke jõgi) VEE1173000
Kurdla peakraav (Punnualune jõgi) VEE1173200
Hundisilla kraav VEE1173202
Maadevahe jõgi VEE1173300
Võhkse peakraav (Võhksa jõgi) VEE1173400
Lõve jõgi VEE1173500
Petikraav VEE1173501
Jalastu kraav VEE1173600
Lööne peakraav (Köörika jõgi) VEE1173900
Jõetaguse oja VEE1174000
Rääguoja VEE1174100
Kangrusselja kraav VEE1174200
Sakla peakraav VEE1174300
Silmajõgi VEE1174400
Poka jõgi VEE1174500
Sandla kraav VEE1174520
Ristijõgi VEE1174600
Nurme kraav VEE1174601
Kuusiku jõgi VEE1174700
Kärdu peakraav VEE1174800
Riiusoo oja VEE1700022
Mullutu kraav VEE1700023
Pilguse kraav VEE1700024
Mõntu kraav VEE1700002
Allinga kraav VEE1700003
Vabuaia kraav VEE1700004
Sepise oja VEE1700005
Sooba jõgi VEE1700001
Viigandi allikas VEE4717807
Veske kraav VEE1170903
Salukopli kraav VEE1164902
Põlde kraav VEE1164903
Tiidriku kraav VEE1164901
Ärpsli allikas VEE4726701
Sadama kraav VEE1700028
Tammemetsa kraav VEE1040921
Vilepilli kraav VEE1072912
Kolgaküla kraav VEE1072911
Külge liitunud saarednimetu
nimetu
Nasvarahu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Neljasilmalaid
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Pakulaid
nimetu
Allika rahu
nimetu
nimetu
Liivarahu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Suur-Tulpe
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Liivalaid
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Härjanasv
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Ira nasv
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Aru saar
nimetu
Kindalaid
Madallaid
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Illiksaar
nimetu
Kõverlaid
Nootlaid
nimetu
Siiasäär
Marguserahu
nimetu
Kaselaid
Pihlalaid
nimetu
nimetu
nimetu
nimetu
Kadakalaiu kuiv
nimetu
nimetu
nimetu
Saarel asuvad kaitsealused alad ning üksikobjektidMaleva merikotka püsielupaik (KLO3001445)
Maleva merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101655)
Põripõllu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101658)
Põripõllu merikotka püsielupaik (KLO3001448)
Reina merikotka püsielupaik (KLO3001447)
Reina merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101657)
Võhma merikotka püsielupaik (KLO3001451)
Võhma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101661)
Linnassoo looduskaitseala, Linnassoo sihtkaitsevöönd (937976930)
Linnassoo looduskaitseala, Lihulinna sihtkaitsevöönd (-1197710238)
Linnassoo looduskaitseala (-525376414)
Soosaared, nn. Maapera raun (KLO4000244)
Kaubi must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101474)
Kaubi must-toonekure püsielupaik (KLO3001262)
Vägara merikotka püsielupaik (KLO3001352)
Vägara merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101564)
Vahva merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101565)
Vahva merikotka püsielupaik (KLO3001353)
Sandla hoiuala (KLO2000329)
Vilsandi RP, Atla pv. (KLO1100413)
Asva merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101130)
Ruhve merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100382)
Kuressaare lahe hoiuala (KLO2000317)
Vana-Lahetaguse hoiuala (KLO2000232)
Asva hoiuala (KLO2000207)
Kaarma hoiuala (KLO2000208)
Kingli hoiuala (KLO2000210)
Tumala hoiuala (KLO2000231)
Karujärve hoiuala (KLO2000209)
Jaani hoiuala (KLO2000306)
Kotlandi hoiuala (KLO2000211)
Küdema hoiuala (KLO2000213)
Laasu hoiuala (KLO2000214)
Lannasmaa hoiuala (KLO2000216)
Nihatu hoiuala (KLO2000218)
Laasi hoiuala (KLO2000319)
Paatsa hoiuala (KLO2000221)
Põduste luha hoiuala (KLO2000224)
Pajumaa hoiuala (KLO2000324)
Saaremetsa hoiuala (KLO2000227)
Sepa hoiuala (KLO2000229)
Vanalõve hoiuala (KLO2000233)
Põldeniidi hoiuala (KLO2000325)
Pammana hoiuala (KLO2000222)
Nässuma hoiuala (KLO2000302)
Uustlamaa hoiuala (KLO2000342)
Jaandi hoiuala (KLO2000305)
Tahula-Reo hoiuala (KLO2000333)
Tehumardi nõmme hoiuala (KLO2000334)
Ranna hoiuala (KLO2000326)
Karala-Pilguse hoiuala (KLO2000310)
Koorunõmme hoiuala (KLO2000315)
Siiksaare-Oessaare hoiuala (KLO2000330)
Odalätsi MKA, Luidete skv. (KLO1101299)
Kaugatoma-Lõo MKA, Kaugatoma-Lõo skv. (KLO1100194)
Laidevahe LKA, Oessaare skv. (KLO1100189)
Viidumäe LKA, Suurmäe skv. (KLO1100467)
Kaali MKA, Kaali pv. (KLO1100196)
Viidumäe LKA, Kuusma skv. (KLO1101320)
Laidevahe LKA, Liivi lahe skv. (KLO1100342)
Rahuste LKA, Rahuste skv. (KLO1101061)
Pühametsa LKA, Masa metsa skv. (KLO1101390)
Viieristi LKA, Kaavi skv. (KLO1100052)
Kaali MKA, Kaali skv. (KLO1100237)
Vilsandi RP, Laistinina skv. (KLO1100424)
Viidumäe LKA, Rauna skv. (KLO1100463)
Lindmetsa MKA, Kaunispe-Ranna skv. (KLO1101251)
Viieristi LKA, Valdesheimi skv. (KLO1100049)
Viidumäe LKA, Lauma skv. (KLO1100459)
Viidumäe LKA, Sutru skv. (KLO1100465)
Viidumäe LKA, Surnuaiamäe skv. (KLO1100464)
Viidumäe LKA, Tammiku-tagune skv. (KLO1100469)
Viidumäe LKA, Tepu skv. (KLO1101322)
Liiva-Putla LKA, Liiva-Putla skv. (KLO1000587)
Teesu LKA, Teesu skv. (KLO1101318)
Sutu merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2000091)
Küdema lahe hoiuala (KLO2000318)
Tagamõisa hoiuala (KLO2000332)
Mullutu-Loode hoiuala (KLO2000322)
Kahtla-Kübassaare hoiuala (KLO2000309)
Väinamere hoiuala (Saare) (KLO2000339)
Hübja must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101104)
Kalli MKA, Kalli soo skv. (KLO1101324)
Liiva-Putla LKA, Haeska skv. (KLO1101291)
Siplase LKA, Siplase skv. (KLO1101292)
Siplase LKA, Mõisaküla skv. (KLO1101293)
Vilsandi RP, Läänemere akvatoorium pv. (KLO1100420)
Kasti lahe hoiuala (KLO2000312)
Kaugatoma-Lõu hoiuala (KLO2000313)
Alliku tammed (KLO4000791)
Laasu hoiuala laiendus (1602751885)
Vilsandi rahvuspark, Harilaiu sihtkaitsevöönd (29000013)
Kuressaare lossipark (-381752346)
Vilsandi rahvuspark, Elda sihtkaitsevöönd (-1105452804)
Vilsandi rahvuspark, Kuusnõmme sihtkaitsevöönd (5574655)
Vilsandi rahvuspark, Kiirassaare piiranguvöönd (3654920)
Vilsandi rahvuspark, Läänemere piiranguvöönd (362159008)
Kuressaare lossipark (KLO1200119)
Säärenõmme LKA, Loometsa skv. (KLO1100781)
Kesknõmme LKA, Ojametsa skv. (KLO1100782)
Kesknõmme looduskaitseala (KLO1000236)
Loodenina (6 km) rand (KLO1000521)
Viieristi looduskaitseala (KLO1000437)
Rahuste looduskaitseala (KLO1000305)
Kaugatoma-Lõo maastikukaitseala (KLO1000487)
Laidevahe looduskaitseala (KLO1000512)
Kübassaare maastikukaitseala (KLO1000295)
Tagamõisa puisniit (KLO1000077)
Koikla park (KLO1200136)
Aula karstiala (KLO1000463)
Kärla park (KLO1200111)
Kaali maastikukaitseala (KLO1000477)
Kasti maastikukaitseala (KLO1000485)
Jõempa kurisud (KLO1000474)
Võhma kivikülv (KLO1000432)
Lepna tammik (KLO1000515)
Linnulaht (KLO1000518)
Vesitükimaa laiud (KLO1000441)
Tumala park (KLO1200085)
Oti pargi hobukastani salu; Oti park (KLO1200086)
Odalätsi maastikukaitseala (KLO1000590)
Audla park (KLO1200153)
Lindmetsa maastikukaitseala (KLO1000571)
Viidumäe LKA, Tõldemäe skv. (KLO1100470)
Viidumäe LKA, Vesiku skv. (KLO1100471)
Ohessaare MKA, Ohessaare pv. (KLO1100711)
Atla merikotka püsielupaik (KLO3000852)
Võhma merikotka püsielupaik (KLO3000912)
Hübja must-toonekure püsielupaik (KLO3000915)
Pilguse merikotka püsielupaik (KLO3000937)
Kodaramäe kanakulli püsielupaik (KLO3000700)
Triigi kanakulli püsielupaik (KLO3000701)
Rannaküla kanakulli püsielupaik (KLO3000702)
Kuumi kõre püsielupaik (KLO3000486)
Ratla must-toonekure püsielupaik (KLO3000509)
Kaali must-toonekure püsielupaik (KLO3000510)
Rumma must-toonekure püsielupaik (KLO3000511)
Tehu-Pärdi saaremaa robirohu püsielupaik (KLO3000898)
Kiritu merikotka püsielupaik (KLO3000186)
Leisi merikotka püsielupaik (KLO3000251)
Kuumi kõre püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100660)
Kandle-2 kährikseene püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100951)
Triigi kährikseene püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100959)
Atla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101041)
Pilguse merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101124)
Tehu-Pärdi saaremaa robirohu püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101086)
Vahtrissoo saaremaa robirohu püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101087)
Viidu saaremaa robirohu püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101088)
Suurissoo saaremaa robirohu püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101084)
Liiva-Putla lilla põdramoka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100285)
Ratla must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100601)
Kaali must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100602)
Rumma must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100603)
Ohtja must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100607)
Kodaramäe kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100870)
Triigi kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100871)
Rannaküla kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100872)
Leisi merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100377)
Kiritu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100379)
Viidumäe LKA, Kanna loodusreservaat (KLO1100457)
Tuiu haab (KLO4000370)
Kõiguste pärn (KLO4000354)
Nõlvaku tamm (KLO4000361)
Pihtla tamm (KLO4000369)
Tammevälja tamm; Ohvritamm (KLO4000807)
Pidula tamm (KLO4000806)
Nõmpa pappel (KLO4000795)
Täri pärn (KLO4000794)
Kaali tamm (KLO4000793)
Laugu astang (KLO4001235)
Pireti kivi e. Silla suurkivi (KLO4000956)
Pühatu allikas (KLO4001064)
Kaunispe hoiuala (KLO2000314)
Veske pärn (KLO4000353)
Pidula park (KLO1200045)
Pilli vaher (KLO4000229)
Pilguse metsõunapuu (KLO4000310)
Laugu jalakas; Laugu künnapuu (KLO4000311)
Tõlluste tamm (KLO4000312)
Põldetaguse tamm (KLO4000313)
Rämmi tamm (KLO4000314)
Mäebe pooppuu (KLO4000352)
Panga MKA, Panga skv. (KLO1100695)
Ohtja must-toonekure püsielupaik (KLO3000515)
Odalätsi MKA, Allikate pv. (KLO1101298)
Mäe hoiuala (KLO2000217)
Põduste-Upa hoiuala (KLO2000323)
Sepamaa hoiuala (KLO2000228)
Tehu saaremaa robirohu püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101085)
Haavassoo saaremaa robirohu püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101083)
Jõempa sellerheiniku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100949)
Merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100025)
Järise hoiuala (KLO2000307)
Kaarmise hoiuala (KLO2000308)
Kasemetsa hoiuala (KLO2000311)
Liigalaskma-Orinõmme hoiuala (KLO2000320)
Lindmetsa hoiuala (KLO2000321)
Tõnija hoiuala (KLO2000335)
Uustalu hoiuala (KLO2000336)
Võrsna hoiuala (KLO2000338)
Sutu lahe hoiuala (KLO2000331)
Riksu ranniku hoiuala (KLO2000327)
Hiiukivi; Hiiekivi (KLO4000521)
Liiva rändrahn; (Rändrahn;Tumala rahn; Tumala-Liiva suurkivi; Lillevälja (Kaasiku) suurkivi) (KLO4000522)
Kudjape tammik (KLO1200094)
Koorunõmme looduskaitseala (KLO1000258)
Järve luidete MKA, Järve luidete skv. (KLO1100776)
Liiva-Putla lilla mütsnarmiku püsielupaik (KLO3000465)
Tõrise kuldpiimase riisika püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100264)
Koorunõmme LKA, Maapere rauna skv. (KLO1101052)
Kübassaare MKA, Kübassaare metsa skv. (KLO1101022)
Loode tammik (KLO1000520)
Koigi MKA, Kõriskaru skv. (KLO1101114)
Liiva-Putla lilla põdramoka püsielupaik (KLO3000448)
Rahuste LKA, Arima pv. (KLO1101062)
Ohessaare maastikukaitseala (KLO1000552)
Säärenõmme LKA, Keskmetsa skv. (KLO1101100)
Koigi MKA, Lõhmuste pv. (KLO1100773)
Kandla lilla põdramoka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100255)
Pamma maalinn nn. Kooljamäed (KLO1000026)
Panga maastikukaitseala (KLO1000007)
Kandle-2 kährikseene püsielupaik (KLO3000762)
Viieristi LKA, Koltsi pv. (KLO1100050)
Viieristi LKA, Jõesoo skv. (KLO1100046)
Jõempa sellerheiniku püsielupaik (KLO3000760)
Kandla lilla põdramoka püsielupaik (KLO3000449)
Triigi kährikseene püsielupaik (KLO3000773)
Merikotka püsielupaik (KLO3000087)
Tõrise kuldpiimase riisika püsielupaik (KLO3000461)
Liiva-Putla lilla mütsnarmiku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100284)
Laidevahe LKA, Rukla skv. (KLO1100136)
Viieristi LKA, Riiu soo skv. (KLO1100135)
Koigi MKA, Ollamäe pv. (KLO1100775)
Laidevahe LKA, Liivi lahe pv. (KLO1100190)
Kaugatoma-Lõo MKA, Kaugatoma-Lõo pv. (KLO1100193)
Kasti MKA, Kasti pv. (KLO1100195)
Vilsandi RP, Kiipsaare skv. (KLO1100402)
Vilsandi RP, Harilaiu skv. (KLO1100422)
Vilsandi RP, Soeginina skv. (KLO1100423)
Vilsandi RP, Kõruse pv. (KLO1100421)
Vilsandi RP, Kolga skv. (KLO1100429)
Viidumäe LKA, Nakimetsa skv. (KLO1100461)
Pühametsa LKA, Pühametsa pv. (KLO1101392)
Kalli MKA, Kallemäe pv. (KLO1101325)
Söoja mänd (KLO4000575)
Lepna pappel (KLO4000576)
Laidevahe LKA, Kukessaare pv. (KLO1100191)
Nonni mänd (KLO4000630)
Viidumäe LKA, Pätsumaa loodusreservaat (KLO1100462)
Viidumäe looduskaitseala (KLO1000438)
Viidumäe LKA, Atlama skv. (KLO1100455)
Rauna viirpuud (2 tk) (KLO4000638)
Tumala tammed (3) (KLO4000639)
Viidumäe LKA, Kivesselja skv. (KLO1100458)
Viidumäe LKA, Kõveroja skv. (KLO1101321)
Viidumäe LKA, Suurissoo skv. (KLO1100466)
Viieristi LKA, Lausma skv. (KLO1100123)
Viidumäe LKA, Audaku pv. (KLO1100456)
Viidumäe LKA, Mäepe pv. (KLO1100460)
Viidumäe LKA, Tammiku pv. (KLO1100468)
Suurissoo saaremaa robirohu püsielupaik (KLO3000896)
Koorunõmme LKA, Kooru oja skv. (KLO1101051)
Koorunõmme LKA, Kooru järve pv. (KLO1101050)
Lööne park (KLO1200087)
Mõntu park (KLO1200156)
Põlde pappel; Pöide pappel (KLO4001107)
Pühametsa looduskaitseala (KLO1000602)
Säärenõmme looduskaitseala (KLO1000234)
Teesu looduskaitseala (KLO1000594)
Tehu saaremaa robirohu püsielupaik (KLO3000897)
Haavassoo saaremaa robirohu püsielupaik (KLO3000895)
Mustjala valge mänd (KLO4000734)
Pihtla punalehine pöök; hariliku pöögi punalehine vorm (KLO4000733)
Vahtrissoo saaremaa robirohu püsielupaik (KLO3000899)
Viidu saaremaa robirohu püsielupaik (KLO3000900)
Kesknõmme LKA, Ojametsa pv. (KLO1100783)
Liiva-Putla looduskaitseala (KLO1000586)
Koigi MKA, Koigi pv. (KLO1100774)
Järve luidete maastikukaitseala (KLO1000232)
Kalli maastikukaitseala (KLO1000596)
Kesknõmme LKA, Kesknõmme pv. (KLO1100784)
Vesitükimaa hoiuala (KLO2000343)
Siplase looduskaitseala (KLO1000588)
Pilguse hoiuala (5229)
Raugu tamm (KLO4000804)
Uuetoa kadakas (KLO4000802)
Oidika kadakas (KLO4000801)
Kopli jalakas; Künnapuu (KLO4000800)
Kägi-Jaani tamm; Käägijaani tamm (KLO4000799)
Sepise jugapuu (KLO4000798)
Roosu tamm (KLO4000797)
Sassi tamm (KLO4000796)
Pühatu allikas (-1097593600)
Koorunõmme LKA, Kuussaare pv. (KLO1100902)
Koorunõmme LKA, Kallasma pv. (KLO1100903)
Ratsikivi; Raudsikivi; Rautsi kivi (KLO4000960)
Aavakivi; Kõrkvere hiidrahn (KLO4000959)
Võlupe rändrahn; Artur Luha rahn (KLO4000958)
Odalätsi must-toonekure püsielupaik (KLO3000513)
Odalätsi must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100605)
Harilik robiinia (3 puud) (KLO4001217)
Must mänd (KLO4001216)
Harilik robiinia (KLO4001218)
Kreeka pähklipuu 2 vana puu võrset (KLO4001219)
Harilik robiinia (KLO4001221)
Pühametsa looduskaitseala (PLO1000102)
Panga MKA, Panga pv. (KLO1100694)
Koigi maastikukaitseala (KLO1000231)
Siplase LKA, Luitemetsa pv. (KLO1101294)
Vilsandi RP, Kuusnõmme skv. (KLO1100430)
Rahuste LKA, Ooslamaa skv. (KLO1101087)
Laidevahe LKA, Silma skv. (KLO1100187)
Laidevahe LKA, Põldealuse skv. (KLO1100188)
Laidevahe LKA, Siiksaare pv. (KLO1100192)
Laidevahe LKA, Laidevahe skv. (KLO1100341)
Koigi MKA, Raba skv. (KLO1100772)
Viidumäe LKA, Vedruka raba skv. (KLO1101323)
Koorunõmme LKA, Merise-Abula skv. (KLO1100901)
Laidevahe LKA, Sandla skv. (KLO1100186)
Vilsandi RP, Kiirassaare pv. (KLO1100414)
Kübassaare MKA, Anikaitse pv. (KLO1101021)
Pidula-Veskioja hoiuala (KLO2000223)
Võhma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101101)
Kaarekivi (KLO4000953)
Vanakubja merikotka püsielupaik (KLO3001003)
Välta merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101201)
Metsküla 2 kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001278)
Nurme kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001262)
Metsküla 2 kanakulli püsielupaik (PLO1000793)
Metsküla 2 kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2001279)
Austla merikotka püsielupaik (KLO3001020)
Austla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101210)
Pühametsa looduskaitseala, Pühametsa piiranguvöönd (PLO2000430)
Pühametsa looduskaitseala, Masa metsa sihtkaitsevöönd (PLO2000431)
Kasti merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101219)
Tammuna merikotka püsielupaiga laienduse sihtkaitsevöönd (PLO2001288)
Haapsu looduskaitseala (-257053300)
Kongi looduskaitseala (518254763)
Tammuna merikotka püsielupaiga laiendus (PLO1000796)
Väinamere hoiuala (Saare) laiendus (1525850354)
Pahila soo looduskaitseala (273556425)
Nurme looduskaitseala (1908356688)
Vanalõve hoiuala laiendus (-900756896)
Tammjärve looduskaitseala (-1228357076)
Tahula-Reo hoiuala laiendus (-1392957232)
Lilbi looduskaitseala (-1429457622)
Karuste looduskaitseala (1512036075)
Paiküla looduskaitseala (879638694)
Aula-Vintri must-toonekure püsielupaiga laiendus (PLO1000798)
Aula-Vintri must-toonekure püsielupaiga laienduse sihtkaitsevöönd (PLO2001290)
Aula-Vintri looduskaitseala (1953038415)
Uusmaa looduskaitseala (303538579)
Masa must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101502)
Masa must-toonekure püsielupaik (KLO3001291)
Masa must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101503)
Võhma merikotka püsielupaik (KLO3001110)
Easte merikotka püsielupaik (KLO3001140)
Stebeli merikotka püsielupaik (KLO3000163)
Tammuna merikotka püsielupaik (KLO3000676)
Mihkel Ranna dendraarium (-2075852601)
Audla mõisa park (-908635674)
Kärla pastoraadi park (-980245176)
Lööne mõisa park (-1503937808)
Oti mõisa park (-711737065)
Kudjape tammik (-817049504)
Lepna tammik (-1808349848)
Sutu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001114)
Tika merikotka püsielupaik (KLO3001202)
Vilsandi rahvuspark, Elda piiranguvöönd (3265001)
Kogula tähnik-sinitiiva püsielupaik (PLO1000061)
Kogula tähnik-sinitiiva püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2000019)
Vilsandi rahvuspargi mereala täiendav laiendus (207552346)
Aula-Vintri must-toonekure püsielupaik (KLO3000512)
Aula-Vintri must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100604)
Audaku 3 must-toonekure püsielupaik (KLO3000958)
Audaku 3 must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101147)
Kungla must-toonekure püsielupaik (KLO3000959)
Kungla must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101148)
Jämaja käpaliste püsielupaik (KLO3001224)
Jämaja käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101436)
Pussa käpaliste püsielupaik (KLO3001236)
Pussa käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101448)
Pöiste käpaliste püsielupaik (KLO3001238)
Pahapilli merikotka püsielupaik (KLO3000952)
Pahapilli merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101141)
Karida jäiga keerdsambla püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101082)
Karida jäiga keerdsambla püsielupaik (KLO3000894)
Tõrise must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101163)
Tõrise must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100606)
Tõrise must-toonekure püsielupaik (KLO3000514)
Tamme rohe-raunjala püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101189)
Tamme rohe-raunjala püsielupaik (KLO3000998)
Türiseniidi kivi (KLO4000950)
Kiratsi rändrahn; Kiratsi ristikivi (KLO4000955)
Suur-Tõlli kerisekivi; Suure Tõllu kerisekivi; Raka kivi (KLO4000954)
Rändrahn "Päästekivi" (KLO4001041)
Sauemäe kivi; Saumäe kivi (KLO4001044)
Sepa suurkivi; Riksu rahn; Laste liukivi (KLO4000531)
Tõllukivi (KLO4000951)
Vanakubja merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101193)
Välta merikotka püsielupaik (KLO3001011)
Kasti merikotka püsielupaik (KLO3001029)
Tõrise must-toonekure püsielupaik (KLO3001057)
Tõrise must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101247)
Räägi must-toonekure püsielupaik (KLO3001081)
Räägi must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101272)
Roobaka merikotka püsielupaik (KLO3001100)
Roobaka merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101291)
Tagamõisa looduskaitseala (2112659884)
Tagamõisa looduskaitseala, Tagamõisa sihtkaitsevöönd (-161532403)
Võhma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101301)
Easte merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101334)
Vanakubja merikotka püsielupaik (KLO3001143)
Vanakubja merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101337)
Võhma merikotka püsielupaik (KLO3001111)
Võhma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101302)
Tulpe merikotka püsielupaik (KLO3000210)
Loode merikotka püsielupaik (KLO3001163)
Nasva merikotka püsielupaik (KLO3000306)
Muraja merikotka püsielupaik (KLO3000302)
Mullutu merikotka püsielupaik (KLO3000196)
Ruhve merikotka püsielupaik (KLO3000433)
Sutu merikotka püsielupaik (KLO3001196)
Sutu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101408)
Koikla mõisa park (1571241579)
Mõntu mõisa park (1744745796)
Pidula mõisa park (-1660346251)
Tumala mõisa park (-2065248348)
Sutu merikotka püsielupaik (PLO1000309)
Tõnija hoiuala (-502043830)
Vana-Lahetaguse hoiuala (939138647)
Tika merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101414)
Pilguse merikotka püsielupaik (KLO3001203)
Pilguse merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101415)
Vilsandi rahvuspark, Laistinina sihtkaitsevöönd (32658004)
Vilsandi rahvuspark, Vesiku sihtkaitsevöönd (654258)
Vilsandi rahvuspark, Soeginina sihtkaitsevöönd (3026940)
Vilsandi rahvuspark, Ameerikametsa piiranguvöönd (300298657)
Vilsandi rahvuspark, Laukabe sihtkaitsevöönd (69502364)
Vilsandi rahvuspark, Kolga sihtkaitsevöönd (6598379)
Vilsandi rahvuspark, Eeriksaare sihtkaitsevöönd (22643790)
Vilsandi rahvuspark, Jaagarahu sihtkaitsevöönd (44579041)
Vilsandi rahvuspark, Uudepanga sihtkaitsevöönd (361057)
Vilsandi rahvuspark, Lüllelahe sihtkaitsevöönd (64539205)
Vilsandi rahvuspark, Atla piiranguvöönd (3622159)
Vilsandi rahvuspark, Papisaare piiranguvöönd (326795106)
Vilsandi rahvuspark, Loona piiranguvöönd (22569440)
Vilsandi rahvuspark, Jaagarahu piiranguvöönd (326946130)
Vilsandi rahvuspark, Undva piiranguvöönd (65652294)
Vilsandi rahvuspark, Kõruse piiranguvöönd (21659001)
Vilsandi rahvuspark, Rootsiküla piiranguvöönd (65392640)
Kasspeksa käpaliste püsielupaik (KLO3001219)
Kasspeksa käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101431)
Karala käpaliste püsielupaik (KLO3001221)
Karala käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101433)
Torgu käpaliste püsielupaik (KLO3001222)
Torgu käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101434)
Hindu käpaliste püsielupaik (KLO3001226)
Hindu käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101438)
Pöiste käpaliste püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101450)
Jaani merikotka püsielupaik (KLO3001248)
Jaani merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101460)
Kiljatu merikotka püsielupaik (KLO3001251)
Kiljatu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101463)
Vilsandi rahvuspark (KLO1000250)
Anseküla merikotka püsielupaik (KLO3001257)
Anseküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101469)
Abula merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101470)
Abula merikotka püsielupaik (KLO3001258)
Nurme kanakulli püsielupaik (PLO1000784)
Nurme kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2001263)
Koki kanakulli püsielupaik (PLO1000791)
Koki kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001274)
Koki kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2001275)
Pamma kanakulli püsielupaik (PLO1000792)
Pamma kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001276)
Pamma kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2001277)
Kuuse must-toonekure püsielupaik (KLO3001273)
Kuuse must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101485)
Randküla looduskaitseala (-1063553098)
Lehtmetsa looduskaitseala (-2070052870)
Kingli hoiuala laiendus (-608851496)
Koigi maastikukaitseala laiendus (104752064)
Ööriku looduskaitseala (1681852396)
Ratla looduskaitseala (-1141054587)
Metsaääre looduskaitseala (596854999)
Kaisa looduskaitseala (975155198)
Luulupe looduskaitseala (-359056101)
Vaidla looduskaitseala (429856254)
Saareküla merikotka püsielupaik (KLO3001281)
Saareküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101493)
Vilsandi rahvuspargi laiendus (-1190934750)
Kuuse-Metsa looduskaitseala (-409635051)
Viidumäe looduskaitseala laiendus (1654935749)
Kaugatoma-Lõo looduskaitseala laiendus (-767435901)
Masa must-toonekure püsielupaik (KLO3001290)
Kailuka merikotka püsielupaik (KLO3001316)
Kailuka merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101528)
Kaunispe merikotka püsielupaik (KLO3001317)
Kaunispe merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101529)
Hindu käpaliste püsielupaiga laiendus (PLO1000797)
Hindu käpaliste püsielupaiga laienduse sihtkaitsevöönd (PLO2001289)
Koiduvälja must-toonekure püsielupaik (KLO3001336)
Koiduvälja must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101548)
Hakjala must-toonekure püsielupaik (KLO3001339)
Hakjala must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101551)
Jööri must-toonekure püsielupaik (KLO3001342)
Viidu must-toonekure püsielupaik (KLO3001341)
Viidu must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101553)
Jööri must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101554)
Tõru must-toonekure püsielupaik (KLO3001343)
Tõru must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101555)
Ligeoja koldja selaginelli püsielupaik (PLO1000044)
Laheääre koldja selaginelli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2000082)
Laheääre koldja selaginelli püsielupaik (PLO1000478)
Ligeoja koldja selaginelli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2000083)
Metsküla kanakulli püsielupaik (PLO1000555)
Metsküla kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2000690)
Metsküla kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2000680)
Pilguse merikotka püsielupaik (KLO3001358)
Pilguse merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101570)
Kõõru kõre püsielupaik (KLO3000487)
Kõõru kõre püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3100661)
Tirtsi looduskaitseala (-2143038221)
Tirtsi looduskaitseala, Tirtsi sihtkaitsevöönd (-1644640763)
Laheküla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101615)
Laheküla merikotka püsielupaik (KLO3001405)
Kaarmise merikotka püsielupaik (KLO3001412)
Kaarmise merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101622)
Masa must-toonekure püsielupaik (-290742598)
Tõrise must-toonekure püsielupaik (1800748688)
Hübja must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (2020036264)
Jööri must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (1771836529)
Jööri must-toonekure püsielupaik (123836422)
Tõru must-toonekure püsielupaik (1323548855)
Masa must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (1180242675)
Audaku must-toonekure püsielupaik (192835094)
Hakjala must-toonekure püsielupaik (-1744135335)
Hübja must-toonekure püsielupaik (1033236151)
Audaku must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-1824835161)
Koiduvälja must-toonekure püsielupaik (2072138109)
Kungla must-toonekure püsielupaik (666641399)
Kuuse must-toonekure püsielupaik (855941601)
Hakjala must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-1736235446)
Koiduvälja must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-490138163)
Kungla must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (16341441)
Kuuse must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (1584941656)
Tõrise must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-1148348739)
Tõru must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-770648910)
Audaku must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (1518335248)
Hakjala must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (-883935483)
Hübja must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (-162336338)
Tõru must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (1441748939)
Tõrise must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (425448773)
Koiduvälja must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (1302238191)
Jööri must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (993036664)
Kungla must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (-315841487)
Kuuse must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (-1954041719)
Masa must-toonekure püsielupaiga piiranguvöönd (1137742721)
Ruhve merikotka püsielupaik (KLO3001438)
Ruhve merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101648)
Ruhve merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101647)
Ruhve merikotka püsielupaik (KLO3001437)
Kirikuküla kanakulli püsielupaik (2014946150)
Mätasselja kanakulli püsielupaik (513581926)
Paatsa kanakulli püsielupaik (453092198)
Reeküla kanakulli püsielupaik (681812838)
Selgase kanakulli püsielupaik (1450484582)
Kirikuküla kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (1496655480)
Kirikuküla kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (726083192)
Mätasselja kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (1473062520)
Mätasselja kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (1762403960)
Paatsa kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (2110584424)
Paatsa kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-1716521368)
Reeküla kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (-1441728920)
Reeküla kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (-558500248)
Selgase kanakulli püsielupaiga piiranguvöönd (-981666200)
Selgase kanakulli püsielupaiga sihtkaitsevöönd (1877341800)
Jõe must-toonekure püsielupaik (KLO3001454)
Jõe must-toonekure püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101664)
Elda merikotka püsielupaik (KLO3001467)
Elda merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101678)
Hookivi e. Hobusekivi; Ookivi (KLO4000952)
Kuralase tamm (KLO4000637)
Kahtla merikotka püsielupaik (KLO3001521)
Kahtla merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101731)
Kugalepa merikotka püsielupaik (KLO3001522)
Kugalepa merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101732)
Põndi kask (KLO4000808)
Veske saar (KLO4000805)
Metsküla tamm (kaheharuline) (KLO4000803)
Asuküla tamm (KLO4000792)
Õunapuu tamm; Õunapuu põline tamm (KLO4000790)
Karujärve pooppuu (KLO4000691)
Mullutu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100455)
Muraja merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100456)
Loode merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101357)
Nasva merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100299)
Tulpe merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100380)
Stebeli merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100375)
Tammuna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100840)
Vilsandi rahvuspark (-228637240)
Karuste merikotka püsielupaik (KLO3001536)
Karuste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101746)
Koimla looduskaitseala (KLO1000620)
Koimla LKA, Koimla skv. (KLO1101429)
Tammuna merikotka püsielupaik (KLO3001539)
Tammuna merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101749)
Muratsi merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101750)
Muratsi merikotka püsielupaik (KLO3001540)
Võhma merikotka püsielupaik (KLO3001542)
Võhma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101752)
Haavassoo looduskaitseala (KLO1000625)
Haavassoo LKA, Haavassoo skv. (KLO1101449)
Lepakõrve ja Küdema kurisud (KLO1000514)
Tuiu-Paka kurisud (4) (KLO1000082)
Tammese hoiuala (KLO2000230)
Kapra merikotka püsielupaik (KLO3001572)
Kapra merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101782)
Mastialuse arukäpa püsielupaik (-158750573)
Mastialuse arukäpa püsielupaiga sihtkaitsevöönd (1322559635)
Kiruma merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101804)
Kiruma merikotka püsielupaik (KLO3000187)
Kiruma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100315)
Kõiguste merikotka püsielupaik (KLO3000261)
Kõiguste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100378)
Kõiguste merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101805)
Nurme merikotka püsielupaik (KLO3000347)
Nurme merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101806)
Nurme merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100314)
Pammana merikotka püsielupaik (KLO3000211)
Pammana merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101807)
Pammana merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100386)
Siiksaare merikotka püsielupaik (KLO3000101)
Siiksaare merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101808)
Siiksaare merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3100273)
Kura kurgu hoiuala (KLO2000316)
Laidunina hoiuala (KLO2000215)
Väikese väina hoiuala (KLO2000341)
Abula merikotka püsielupaik (KLO3001602)
Abula merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101833)
Asva merikotka püsielupaik (KLO3000941)
Tulpe merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101371)
Ruhve merikotka püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3101369)
Pälli kivi-kurereha püsielupaik (KLO3001608)
Pälli kivi-kurereha püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101839)
Männiku kivi-kurereha püsielupaik (KLO3001609)
Männiku kivi-kurereha püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101840)
Reina merikotka püsielupaik (KLO3001610)
Reina merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101841)
Triigi kassikaku püsielupaik (PLO1000864)
Pilguse kassikaku püsielupaik (PLO1000859)
Triigi kassikaku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001416)
Pilguse kassikaku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (PLO2001406)
Triigi kassikaku püsielupaiga piiranguvöönd (PLO2001415)
Panga merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101848)
Panga merikotka püsielupaik (KLO3001617)
Kaimri merikotka püsielupaik (KLO3001622)
Kaimri merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101853)
Ruhve merikotka püsielupaik (KLO3001627)
Ruhve merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101858)
Himmiste merikotka püsielupaik (KLO3001628)
Himmiste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101859)
Vilsandi rahvuspark, Kõruse sihtkaitsevöönd (1915610776)
Vilsandi rahvuspark, Loona sihtkaitsevöönd (-630767742)
Aula kurisu (PLO1000894)
Kalmu (Aste) kurisu (PLO1000895)
Küdema karstiala (PLO1000896)
Lepakõrve karstiala (PLO1000897)
Arba kurisu (PLO1000898)
Mägeniidi kurisu (PLO1000899)
Paka kurisu (PLO1000900)
Nõmme karstiala (PLO1000901)
Kuusemaa merikotka püsielupaik (KLO3001673)
Kuusemaa merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101929)
Võhma merikotka püsielupaik (KLO3001681)
Võhma merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101937)
Põitse merikotka püsielupaik (KLO3001685)
Põitse merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101941)
Mui merikotka püsielupaik (KLO3001686)
Mui merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101942)
Karujärve merikotka püsielupaik (KLO3001687)
Karujärve merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101943)
Marjasoo merikotka püsielupaik (KLO3001690)
Marjasoo merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101946)
Kiljatu merikotka püsielupaik (KLO3001708)
Kiljatu merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101965)
Karuste merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3101966)
Karuste merikotka püsielupaik (KLO3001709)
Tagamõisa looduskaitseala, Tagamõisa piiranguvöönd (1152880136)
Tagamõisa hoiuala (-1946358302)
Pammana merikotka püsielupaik (KLO3001779)
Pammana merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102072)
Koorunõmme looduskaitseala (674450264)
Koorunõmme looduskaitseala, Koorunõmme piiranguvöönd (765796280)
Koorunõmme looduskaitseala, Koorunõmme sihtkaitsevöönd (780390882)
Koorunõmme looduskaitseala, Merise-Abula sihtkaitsevöönd (789280302)
Koorunõmme looduskaitseala, Maapere rauna sihtkaitsevöönd (817168372)
Triigi kassikaku püsielupaik (KLO3001800)
Triigi kassikaku püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102098)
Triigi kassikaku püsielupaiga piiranguvöönd (KLO3102099)
Koigi merikotka püsielupaik (KLO3001805)
Koigi merikotka püsielupaiga sihtkaitsevöönd (KLO3102104)
Pühate kurisud (-1835856300)